Įrengimų ir atskirų detalių projektavimas, jų prototipų gamyba

Įmonės įdėja nuo prototipo iki gamybos, mes sukuriame preciziškai apdirbtus komponentus, naudodami naujausius CNC frezavimo ir CNC tekinimo technologijų pasiekimus. Galime pasiūliti subrangos mechaninio apdirbimo paslaugas, „Mechaniniai komponentai“ taip pat teikia specialius paviršiaus apdorojimo būdus, įskaitant metalų poliravimą, terminį apdorojimą, anodavimą, chromavimą ir galvanizavimą.

Derindami nuolatines investicijas į naujausias gamybos technologijas ir novatoriškas gamybos technologijas, mes siekiame užtikrinti neprilygstamą kokybės, vertės ir klientų aptarnavimo lygį. Mūsų inžinieriai yra visą laiką tarnaujantys savo srities ekspertai. Jų žinios, kompetencija ir patirtis yra akivaizdūs kiekvieno mūsų gaminamo tikslumo komponento kokybe.

Suteikdami bet kokią paslaugą, UAB „Mechaniniai komponentai“ laikosi pagrindinės savo idėjos – nuo prototipo iki gamybos. Pasitelkdami visas turimas profesines žinias, įgūdžius, ilgametę patirtį ir pažangiausias technologijas, meistrai gali suprojektuoti tiek pilnus įrengimus, tiek atskiras jų detales.

[masterslider id=”1″]

Ko galima tikėtis užsakius įrengimų ir atskirų detalių projektavimo paslaugą?

  • Gavę techninius reikalavimus – sukursime naujo gaminio koncepciją
  • Turėdami pateiktą specifikaciją – sukursime gaminiui korpusą
  • Pagal užsakymą – nubraižysime įvairaus sudėtingumo brėžinius ir eskizus
  • Atliksime mechaninį gaminių projektavimą naudojant skirtingas medžiagas (plastiką, metalą, gumą, medį ir t. t.)
  • Pagal kliento reikalavimus – parinksime medžiagas naujai projektuojamiems gaminiams

Neabejojame, kad tikslūs mūsų atlikti skaičiavimai užtikrins gaminio stiprumo, atsparumo ir kitus keliamus reikalavimus.

UAB „Mechaniniai komponentai“ komandoje suburti kvalifikuoti inžinieriai – savo srities specialistai, užtikrinantys nepriekaištingą gaminio kokybę, gaminio vertę ir skiriantys ypatingą dėmesį klientų poreikiams, taikantys jiems aukščiausią klientų aptarnavimo standartą.