Metalo – stiklo pertvaros

senamestis-kaunas-metalo-stiklo-pertvara

Šiuo metu stiklo ir metalo  konstrukcijos tampa neatskiriama modernios architektūros dalimi, todėl jos pasirenkamos įrengiant interjerą, eksterjerą, fasadus, laiptus ar grindis. Stiklo ir metalo pertvaros sudaro minimalistinės prabangos įvaizdį, sukuria šviesius, atvirus kambarius ir puikiai atskiria erdves – tai esminė priežastis, kodėl šio gaminio populiarumas nei kiek nemažėja.

Kodėl verta rinktis stiklo ir metalo pertvaras?

Tai sprendimas, puikiai tinkantis tiek gyvenamojoje patalpoje, tiek darbo patalpose, biuruose ar įvairiose įstaigose – norint praktiškai ir estetiškai išnaudoti erdvę, jos nesumažinant.

Metalo ir stiklo pertvaros - pagrindiniai pranašumai:

  1. Puikiai tinka tuomet, kai norima padalinti patalpą, bet nei vienoje, nei kitoje patalpos pusėje nenorima prarasti šviesos.
  2. Leidžia pasirinkti norimas patalpos proporcijas.
  3. Neapkrauna pastato konstrukcijų ir gali būti montuojamos ten, kur pageidaujama.
  4. Funkcionalios – gali būti tiek varstomas, tiek stumdomos.
  5. Neapkrauna patalpos ir suteikia jai lengvumo, nes stiklas – šviesai laidi medžiaga.

Tai ne vieninteliai stiklo ir metalo pertvarų privalumai. Gaminys pasirenkamas dėl to, kad jį nesunku prižiūrėti, galima valyti įvairiomis cheminėmis medžiagomis, valikliais.

Metalo ir stiklo pertvaros - ką pravartu žinoti?

Stiklas gamyboje naudojamas nuo labai senų laikų, tačiau jo populiarumas iki šiol beveik nesumažėjo. Kodėl taip yra? Nes tai vienas iš puošniausių, puikiai prie interjero derančių dekoro elementų. Be to, jo panaudojimo galimybės itin plačios. Tad drąsiai galima teigti, kad stiklo gaminiai – universalus sprendimas, pritaikomas bet kokio stiliaus, dydžio ar išplanavimo patalpose.

Pasirinkus stiklo ir metalo pertvaras visuomet yra galimybė rinktis ir paties stiklo rūšį – grūdintą stiklą, skaidrų arba tonuotą stiklą, matinį stiklą. Kiekvienas iš jų turi savo išskirtinumus ir vertinamas savybes.

  1. Grūdintas stiklas – tai termiškai apdorotas stiklas, kuris pasižymi tvirtumu ir itin dideliu mechaniniu atsparumu (net iki 6 kartų stipresnis už įprastą stiklą). Beje, šis stiklas ir labai saugus, nes duždamas subyra į smulkius gabalėlius, nieko nesužeisdamas.
  2. Skaidrus stiklas – pagamintas naudojant aukštos kokybės medžiagas. Jis itin gerai praleidžia šviesą, stipriai pagerina vaizdo kokybę žiūrint per jį ir yra populiarus pasirinkimas įrengiant vitrinas, kuriant baldų dekoracijas, montuojant dušo kabinas ir kt.
  3. Tonuotas stiklas – pasirenkamas tuomet, kai reikia sulaikyti UV spindulius. Gali būti įvairių atspalvių.
  4. Matinis stiklas – naudojamas tam, kad būtų sumažintas stiklo skaidrumas ir matomumas. Prireikus jį galima grūdinti.

 

Matinis ar tonuotas stiklas dažniausiai pasirenkamas tuomet, kai norima išlaikyti individualumą. Nors iš tiesų, tai bet kokį stiklą galima paversti nepermatomu, tereikia jį padekoruoti – užklijuoti norimo rašto, dizaino plėveles, nudažyti ar dekoruoti kitu pasirinktu būdu.

Toks stiklo išnaudojimas –  papildoma galimybė ne tik sukurti išskirtinį interjerą, bet ir padidinti verslo žinomumą, pertvarą panaudojant reklamos tikslams (itin tinka biurams, verslo patalpos ir pan.). Ir dar vienas svarbus privalumas – nusprendus pakeisti patalpos dizainą, nekils jokių problemų ar nesklandumų – pakaks tiesiog minimaliomis sąnaudomis perklijuoti dekoruotą plėvelę ant stiklo ir džiaugtis norimu rezultatu. Be to, UAB „Mechaniniai komponentai“ gaminamoms stiklo ir metalo pertvaroms pritaikomi geriausios kokybės ir puikiai derantys prie pasirinkto stiklo lankstai bei laikikliai.

Klientai itin vertina tai, jog UAB „Mechaniniai komponentai“ stiklo ir metalo pertvaros kokybiškos bei estetiškos, todėl bet kokiai patalpai suteikia jaukumo ir prabangos įspūdį. Bet kurios rūšies stiklo – grūdinto, skaidraus, tonuoto ar matinio – ir metalo pertvaros gali būti nesunkiai derinamos tiek su klasikos, tiek su modernaus ir šiuolaikinio dizaino sprendimais.

UAB „Mechaniniai komponentai“ komanda visada pasirengusi savo klientams pasiūlyti modernias bei šiuolaikiškas metalo ir stiklo pertvaras, kurių kainos ir kokybės santykis konkurencingiausias rinkoje.